Знайдіть довжину кола, радіус якого 40см​


Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Ксения.

слово найти длину окружающего родины которого 40 см. "

Пошаговое объяснение:

слово найти

Отвечает Рейман Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжину кола можна знайти за формулою: С=π*d, де d - діаметр кола, а π=3,14;

d=2r , де r - радіус кола;

d=2*40=80 (см)

C=3.14*80=251,2 c

Відповідь: довжина кола  251,2 cм