3. Дві вантажівки перевозили на цукровий завод цукро- вий буряк. На першу вантажівку щоразу

навантажували3420 кг, а на другу - 2025 кг буряку. За день перша ван-тажівка зробила 7 рейсів, а друга - 8. Скільки кілограмівцукрового буряку перевезли дві вантажівки за день?Обчислити​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянцев Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3420 *7=23940 кг перевезла перша вантажівка

2025 * 8=16200 кг перевезла друга вантажівка

23940 + 16200=40140 кг перевезли дві вантажівки за день