Моторний човен проплив 75 км за течією за 3 год, а проти течії — за 5 год. Знайди власну

швидкість човна ташвидкість течії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Elakova Sanavar.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

1) 75:3=25(км/ч) - скорость по течению

2) 75: 5=15 (км/ч) - скорость против течения

3) (25+15):2=40:2=20(км/ч) - собственная скорость