Обчисли суми і знайди спільну ознаку прикладів у кожному стовпчику 1 4/9 + 3 2/7, 6 7/12 + 4 31/48,

7 + 1 29/40 + 2 17/30, 2 1/25 + 5/6 + 1 11/75. Помогите пожалуйста СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаева Лиза.

1 4/9+3 2/7=4 3/8

6 7/12+4 31/48=10 19/30

7+1 29/40+2 17/30=10 23/35

2 1/25+5/6+1 11/75=3 8/53