Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами -9 і 11? чому дорівнює їх сума​


Ответы на вопрос

Отвечает Шматько Диана.

-8; -7; -6; -5; -4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10.

11.На координатній прямій між числами -9 і 11 розташовано 19 чисел

Їх сума дорівнює: -8+(-7)+(-6)+(-5)+(-4)+(-3)+(-2)+(-1)+0+1+ 2+3+4+5+6+7+8+9+10=-36+55=19