Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами -42 та 43? Чому дорівнює їх

сума? СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Коробко Вера.

Ответ:Між числами -42 та 43 на координатній прямій розташовано 86 цілих чисел (не включаючи самі ці числа).

Щоб знайти суму цих чисел, можна скористатися формулою суми арифметичної прогресії, де n - кількість членів прогресії, a1 - перший член, аn - останній член:

S = (n/2) * (a1 + an)

У нашому випадку n=86, a1=-41, an=42. Підставивши ці значення в формулу, маємо:

S = (86/2) * (-41 + 42) = 43

Тому сума цих 86 цілих чисел дорівнює 43.

Пошаговое объяснение: