Знайти висоту трикутника, проведену до сторони а=18см, якщо його площа дорівнює 180см


Ответы на вопрос

Отвечает Михалко Мария.

S=1/2ah

180=1/2a*18

1/2a=10

a=20

Вiдповiдь: 20см