У банку лежить 3500 грн. Протягом першого місяця з рахун- ку зняли 200 грн, другого місяця — у

2,5 раза більше. Третьогомісяця зняли 20 % тієї суми, що залишилася. Визначте, скількигрошей залишилося на рахунку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Егор.

Відповідь:

1) 200 • 2,5 = 500 (грн) — зняли протягом другого місяця.

2) 3500 - (200 + 500) = 2800 (грн) — залишилося після двох місяців.

3) 2800 • 0,2 = 560 (грн) — зняли третього місяця.

4) 2800 - 560 = 2240 (грн) — залишилося на рахунку.

Відповідь. 2240 грн.

Покрокове пояснення: