2. Виконай завдання.1) Запиши, скільки десятих частин міститься в1/2;1/5;3/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Василюк Виктория.

Ответ:

1/2=0,5   5 десятих частин

1/5=0,2   2 десятих частини

3/5=0,6  6 десятих частин

Пошаговое объяснение: