Розв'язати рівняння: x/34=2(ціле число)5/34Будь ласка!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Лесин Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x/34=2 5/34

х/34= 73/34

х= 73/34*34

х= 73