Одна зі сторін трикутника дорівнювала 10,5 см,що на 0,8 см, більше за другу сторону і на 1,7 см,

менше від третьої. знайдіть периметр трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Амалия.

Ответ:

1) 10.5-0.8= 9.7 (см) -друга сторона

2) 10.5+1,7=12.2 (см) - третя сторона

3) 10.5+9.7+12.2=32.4 (см)

Відповідь: P=32.4