Есептеу тізбегін орында.18:3 =..4 =: 8 =: 3 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Мильянова Влада'блин.

Ответ:

18/3=6

6x4=24

24/8=3

24/3=8

Пошаговое объяснение: