8. Ширину прямокутника зменшити на 3 дм, а довжину — на 2 м. На скільки дециметрів зменшився

периметр прямокутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кармацкий Аарон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника дорівнює : Р= 2*(a+b)  при зменьшенні ширини на 3 дм, а довжини на 2 дм , маємо:

Р= 2*((а-2)+(b-3))= 2a-4+2b-6=2a+2b- 10

Тобто периметр прямокутника зменшився на 10 дм