У лотереї із 60 квитків — 2 щасливих. 1)Обчисли ймовірність того, що, витягнувши один квиток, він

виявиться щасливим. 2)Яка ймовірність того, що квиток не принесе виграшу?

Ответы на вопрос

Отвечает Земсков Коля.

Ответ:

вероятность выигрыша равна P=2/60=1/30

вероятность проигрыша равна P=58/60