Периметр трикутника АВС дорівнює 80 см. Сторона ВС дорівнює 36 см, що на 23 см довше за сторону

АВ. Знайти третю сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кутепов Максим.

Ответ:

Периметр - 80 см

ВС - 36 см, на 23 см довша за АВ

СА -? см

1) 36-23=13см - сторона АВ

2) 36+13=49см - сторона ВС i АВ

3) 80-49=31см - сторона СА

Відповідь: третя сторона трикутника дорівнює - 31 сантиметр.