6. Пароплав плив 3,7год за течією річки і 4,5год проти течії. Який шлях проплив пароплав, якщо

йогошвидкість проти течії 27,3км/год, а швидкість течіїрічки 1,5км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

27,3 * 4,5 = 122,85 км проплив проти течіїї

27,3 + 1,5 = 28,8 км/год власна швидкість пароплава

28,8  + 1,5 =30,3 км/год швидкість по течії

30,3 * 3,7 = 112,11 км проплив за течією

122,85 +112,11 = 234,96 км шлях який проплив пароплав