PODI друPOD OUTВышыня прамавугольнага паралелепіпеда роўна 3 см, у аснове - прамавугольнік,

плошчаякога 15 см. Знайсці аб'ём паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ракова Альбина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Объем параллелепипеда равен V= Sосн* h= 15*3=45см3