Якщо погано закрутити водопровідний кран, то з нього за 2 години може витекти 60 л води. Скільки

літрів води можназберегти за 8 годин, якао добре закрутити кран?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трейс Тёма.

Пошаговое объяснение:

60:2=30 (л) - витике води за 1 годину

30×8 =240(л)

Відповідь : 240 літрів води можно зберегти за 8 годин якщо добре закрутити кран

Отвечает Юрова Жанна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60÷2=30(л)-за 1 час витече 30 л води

2)8×30=240(л)

Відповідь:240 л води можна зберегти за 8 годин, якщо добре закрутити кран?​