2. Розв'яжи задачу. Якщо кран закривати нещільно, з нього за 2 год можеВитекти 43 л води. Скільки

літрів води можна зберегти за6 год, якщо добре закривати кран?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

Ответ:

1)43:2=21,5(л)-за 1 год

2)21,5×6=129(л)-вытикает за 6 лет