Знайдіть площу трикутника сторони якого 15, 26, 37​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Кирилл.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

За формулою Герона спочатку знаходимо півпериметр, а потім з його допомогою шукаємо площу.

===========================

p=\frac{a+b+c}{2}=\frac{15+26+37}{2}=\frac{78}{2}=39 - півпериметр трикутникаS=\sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)}=\sqrt{39(39-15)(39-26)(39-37)}=\sqrt{39*24*13*2}=\sqrt{24336}=156- площа трикутника