За 1 кг печива заплатили 40,7грн. цукерок заплатили 92,6грн. Скільки коштує 0,4кг. Цукерок 0,3 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

16,28;27,78

Пошаговое объяснение:

\frac{40,7}{10}*4=4,07*4=16,28\\\frac{92,6}{10}*3=9,26*3=27,78