З двох міст одночасно назустріч один одному виїхали автобус і автомобіль. Швидкість автобуса 55

км/год а швидкість автомобіля 60 км/год. Через 3 години вони зустрілися. Яка відстань між ними? Срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пылайкина Анастасия.

Ответ:

1) 70+15= 85 км/год; 2)70*2=140 (км)-проехал автобус 3)85*2=170 км-проехала машина; 4) 140+170= 310 (км)-расстояние между городами

Пошаговое объяснение: