З двох селищ одночасно назустріч один одному вийшло два пішоходи. Швидкість одного з них становила

3,2 км/год, а швидкість іншого - у 1,5 раза більша. Пішоходи зустрілися через 0,85 год. Знайди відстань між селищами

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Юра.

Ответ:

ооотии

Пошаговое объяснение:

3.2×1.5=4.8-швидкість другого пішохода

4.8+3.2=8-швидкість обох пішоходів

8×0.85=6.8-відстань