Із двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили два велосипедиста. Швидкість одного з них

11,5 км/год, а швидкість іншого - 120% швидкісті іншого. Через 36 хвилини відстань між ними дорівнювала 5,82 км. Знайдіть відстань між селищами.

Ответы на вопрос

Отвечает Гапшенко Евгений.

36 хв = 36/60 год = 3/5 = 0,6 год,


1) 11,5 * 1,2 = 13,8 км/год - швидкість 2 велосип.,

2) 11,5 + 13,8 = 25,3 км/год - швидкість зближення,

3) 25,3 * 0,6 = 15,18 км - відстань пройдена за 36 хв,

4) 15,18 + 5,82 = 21 км - відстань між селищами