Знайти знаменник геометричної прогресії b6 = -12; b7 =6


Ответы на вопрос

Отвечает Крутов Георгий.

Ответ:b₉=24; b₆= - 1/9

b₉=b₆*q³

q³=b₉/b₆=24 : (-1/9)=24 * (-9)

q=-∛(6*4*3*3)=-∛(6*2*2*3*3)=-∛6³= - 6 - это ответ.