Підлогу кімнати, що має форму прямокутника зі сторонами 8,8 м і 4,9 м, необхідно покрити паркетом

прямокутної форми. Довжина дощечки паркету дорівнює 20 см, а ширина — 10 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20 см = 0,2 м

10 см = 0,1 м

1) 8,8 * 4,9 = 43,12 (м²) - площадь пола

2) 0,2 * 0,1 = 0,02 (м²) - площадь 1 дощечки

3) 43,12 : 0,02 = 2156 (шт) - потребуется дощечек