1. Підлогу кімнати, що має форму прямокутника зі сторонами 11 м і 2,95 м, необхідно покрити

паркетом прямокутної форми. Довжина дощечки паркету дорівнює 25 см, а ширина — 5 см. Скільки буде потрібно таких дощечок для покриття всієї підлоги?

Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

Ответ:

площадь комнаты: 11.5*2.55=29.325

площадь одной дощечки: 0.25*0.05=0.0125

Потребуется: 29.325:0.0125=2346 дощечек

Пошаговое объяснение:

площа кімнати: 11.5 * 2.55=29.325

площа однієї дощечки: 0.25 * 0.05=0.0125

Буде потрібно: 29.325: 0.0125=2346 дощечок