Фермер зібрав урожай огірків і помідорів, усього 320 ц. Четверту частину врожаю становлять

огірки.скільки центнерів помідорів зібрав фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Тастан Амина.

Ответ:

140ц помідорів

Пошаговое объяснение:

1)320:4=80(ц)-огірків

2)320-80=140(ц)