Скільки коренів має рівняння 4(x+2)=8+4xA. 1Б. 2В. 3Г. Жодного Д. Безліч​


Ответы на вопрос

Отвечает Щелчкова Варя.

4(x+2)=8+4x

8+4x=8+4x

x€R. Безлiч.