4,5 м. Для фарбування 1 мпідлоги потрібно 0,2 кг фар- 10. Підлога в кімнаті має форму квадрата зі

стороноюби, а 1 кг фарби коштує 60 грн. Скільки грошей витражи-тять на фарбу, щоб пофарбувати підлогу цієї кімнати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Вика.

Ответ: 243 грн

Пошаговое объяснение:

Площа підлоги дорівнює: S= a^2= 4,5^2= 20,25м2

1 м2  - 0,2 кг

20,25 м2 - х кг

х= 20,25 * 0,2

х=4,05 кг фарби на всю підлогу

1кг фарби - 60 грн

4,05 кг фарби - х грн

х= 60 * 4,05

х=243 грн стільки грошей витратять на фарбу, щоб пофарбувати підлогу цієї кімнати