Підлога в кімнаті має форму квадрата зі стороною 4,5 м. для фарбування 1 м² підлоги потрібно 0,2

кг фарби, а 1 кг фарби коштує 60 грн. Скільки грошей витратять на фарбу,щоб пофарбувати підлогу цієї кімнати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шиман Виктория.

Ответ:

для пофарбування кімнати знадобиться 195 гривень

Пошаговое объяснение:

1) 4,5 • 4,5 = 16,25 (м²) - площа кімнати

2) 0,2 • 16,25 = 3,25 (кг) - фарби знадобиться для фарбування кімнати

3) 60 • 3,25 = 195 (грн)