Об’єм прямокутного паралелепіпеда 324 см3. Знайдіть ребро паралелепіпеда, якщо інші ребра

дорівнюють 12 см та 3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Ответ:

9cm

Пошаговое объяснение:

V=324cm3

a=12cm

b=3cm

V=a*b*h

324=12*3*h

h=324 / 36

h= 9cm