Знайдіть корені рівняння|х-7|*(х+9)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Gnatishak Vitalik.

Ответ:

-9; 7

Пошаговое объяснение:

|x-7|(x+9)=0

x-7=0; x₁=7

x+9=0; x₂=-9