Магазин продав 12 банок за 2 дні. 1 дня виручка становила 32 гривні, а другого - 64 гривні. Скільки

банок було продано першого і другого дня окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Жунсалиева Жулдызай.

Ответ:1)4

2)8

Пошаговое объяснение:

32+64=96-вартість 12-ти банок.

96/12=8-вартість однієї банки.

першого дня було продано 32/8=4

другого 64/8=8

Отвечает Kushnirenko Stanislav.
Выручка за первый и второй день вместе:
32+64=96грн
Далее
96/12=8грн - цена одной банки
В первый день было продано: 32/8=4 банки
Во второй: 64/8=8 банок