Розв’яжіть рівняння повністю х2(у квадраті) - 7х+10=0 Будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Яхимчик Станислав.
За допомогою дискримінанта:
x2(y квадраті)-7х+10=0
(а=1;b=-7;c=10)
D=b2(y квадраті)-4ас = (-7)2(у квадраті) - 4•1•10=49-40=9(число більше 0, тому вираз має два рішення)
на фото продовження