Розділи 10 апельсин порівну між 12 особами порівну, при умові, що різати кожний апельсин можна

різати не більше ніж на 3 рівні частини Допоможіть будьласка, дуже срочно!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кувшинова Ирина.
  1. 10+12=22(ч)
  2. 22×3=66(ч)

Пошаговое объяснение:

Удачи)