Першого дня було продано 84,75 картоплі, що на 17,6 кг більше, нія другого. Скільки кілограмів

карто було продано за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

151,9 кг

Пошаговое объяснение:

84,75-17,6=67,15 (кг) було продано другого дня

84,75 + 67,15 = 151,9 (кг) продано за два дні