Яких чисел більше серед першого мільйона: тих, в запису яких зустрічається 1, або тих, в запису

яких її немає?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Ответ:

Чисел в яких одиниці немає більше ніж чисел де одиниця є.

Пошаговое объяснение:

Серед чисел від 0 до 999999 частка тих, в яких немає одиниці дорівнює

9/10*9/10*9/10*9/10*9/10*9/10=9^6/1000000.Тобто серед чисел від 0 до 999999 9^6 чисел без одиниці в запису серед чисел від 1 до 1000000 за винятком 0,тому їх 9^6-1=531440, що більше половини від 1000000.

Тоді чисел в яких одиниці немає більше ніж чисел де одиниця є.