З одного порту в інший одночасно відійшли теплохід і катер. Швидкість теплохода дорівнює 26,3

км/год, а швидкість катера — 30,8 км/год. Якою була відстань між ними через 5,4 год після початку руху? мне нужна краткоя запис пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Юрескул Ника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

                        S км                    V км/год                  t год

Теплохід           ?                         26,3                         5,4

Катер                ?                          30,8                         5,4

26,3 * 5,4 = 142,02 км пройшов теплохід

30,8 *5,4 = 166,32 км пройшов катер

166,32 – 142,02 = 24,3 км відстань яка буде між теплохідом і катером через 5,4 год.