З одного порту в інший одночасно віді йшли теплохід і катер. Швидкість теплохода дорівнює 26,3

км/год, а швидкість катера 30,8 км/год. Якою була відстань між ними че- рез 5,4 год після початку руху? (Умова обов'язково!)

Ответы на вопрос

Отвечает Митаева Ксения.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

За умовою задачі, теплохід і катер рухаються в одному напрямку. Тому швидкості необхідно віднімати:

V = 30,8 - 26,3 = 4,5 км/год.

За формулою відстані: S = V * t, де t - час, отримаємо:

S = 4,5 * 5,4 = 24,3 км.

Отже, відстань між теплоходом і катером через 5,4 год після початку руху становила 24,3 км.