Турист ішов 2 год зі швидкістю 5 км/год та 3 год зі швидкістю 7 км/год Обчисли середню

швидкістьРуху туриста на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Данила.

Ответ: 6,2км/час

Пошаговое объяснение:

Находим путь туриста: S=V1*t1+V2*t2=5*2+7*3=31км

Находим время движения туриста: t=t1+t2=2+3=5час

Находим среднюю скорость туриста: Vср=S/t=31/5=6,2км/час