ПОМОЖІТЬ!!! СРОЧНО!!! Турист ішов 2 год зі швидкістю 5 км/год та 3 год зі швидкістю 7 км/год.

Обчисли середню швидкість руху туриста на всьому шляху.​ В КІНЦІ МАЄ ВИЙТИ 3 ЦІЛИХ 4/9!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Дмитрий.

Ответ:1. Обчислимо скільки кілометрів за 3 години пройшов турист рухаючись зі швидкістю 5 кілометрів на годину.

3 * 5 = 15 кілометрів.

2. Знайдемо яку відстань за наступні дві години пройшов турист.

2 * 3 = 6 кілометрів.

3. Знайдемо скільки часу був у дорозі турист.

3 + 2+ 5 = 10 годин.

4. Знаходимо скільки кілометрів за 10 годин пройшов турист.

15 + 6 + 20 = 41 кілометр.

5. Дізнаємося середню швидкість руху туриста.

41 / 10 = 4,1 кілометр.

Відповідь: середня швидкість туриста була чотири кілометри і сто метрів на годину.