Спростити вираз, використовуючи розподільну властивість множення.0,6(4х – 12) — 0,4(5х – 7).​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Александр.

0.6(4x - 12) - 0.4(5x - 7) \\  \frac{3}{5}  \times (4x - 12) -  \frac{2}{5}  \times (5x - 7) \\  \frac{1}{5}  \times (3(4x - 12) - 2(5x - 7)) \\  \frac{1}{5}  \times (12x - 36 - 10x + 14) \\  \frac{1}{5}  \times (2x - 22) \\  \frac{1}{5}  \times 2(x - 11) \\ 2 \times  \frac{1}{5}  \times (x - 11) \\  \frac{2}{5}  \times (x - 11)