Розв'язи задачу Сума трьох чисел 15,7. Причому друге число удвічі більше за перше, а третє на 1,7

більше за перше. Знайди всі числа

Ответы на вопрос

Отвечает Музычук Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

первое число х

тогда "друге число удвічі більше за перше" и равно 2х

"третє на 1,7 більше за перше" и равно (х+1,7)

а "Сума трьох чисел 15,7"

х+2х+х+1,7 = 15,7

4х = 14

х = 14/4=7/2=3,5 это первое число

второе 2х = 2*3,5=7

третье 3,5+1,7 = 5,2

ответ

первое число 3,5

второе число 7

третье число 5,2

Отвечает Спартак Асман.

Ответ:

первое число х

тогда "друге число удвічі більше за перше" и равно 2х

"третє на 1,7 більше за перше" и равно (х+1,7)

а "Сума трьох чисел 15,7"

х+2х+х+1,7 = 15,7

4х = 14

х = 14/4=7/2=3,5 это первое число

второе 2х = 2*3,5=7

третье 3,5+1,7 = 5,2

ответ

первое число 3,5

второе число 7

третье число 5,2

Пошаговое объяснение: