Сума двох чисел дорінвює 225. Одне з них у 4 рази більше, ніж друг. Зайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Королюк Вікторія.

Ответ:

первое число 45

второе число 180

Пошаговое объяснение:

225 / (4+1) = 45

первое число 45*1 = 45

второе число 45*4 = 180

Отвечает Рахманкулов Бехруз.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a+b=225

a=4b

4b+b=225

5b=225

b=45

a=225-45=180

B: 45 и 180