Лисица женется за козулею. Швидкість лисиці 11 метрів за секунду, а швидкість косулі 9 метрів за

секунду. зараз між ними 300 м. На якій відстані від косулі буде лисиця через 40 секунд? Через який час вона наздожене косулю? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

1. 220м  2. 150с

Пошаговое объяснение:

Швидкість з якою лициця наздоганяє косулю: 11-9 = 2 метри за секунду.

За 40 секунд з такою швидкістю наздоганяння лициця зблизиться до косулі на 2*40=80 метрів, і відстань між ними буде 300-80=220 метрів

А косулі вона наздожене за 300/2=150 секунд

Отвечает Друзь Ангелина.

Ответ:80 метров через 40 сек, догонит через 150с

Пошаговое объяснение:

Лисица за 40 сек - 11*40=440

Косуля за 40 сек -  9*40= 360

440-360=80м

11-9=2

300/2=150