Колобок котиться назустріч Лисиці. Зараз між ними 900 м. Швидкість Колобка 70 м/хв, а швидкість

Лисиці 80 м/хв. Яка відстань буде між ними через 2 хв? Через скільки хвилин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Катя.
70+80=150 м/мин скорость сближения
150*2=300 м пройдут Колобок и Лиса за 2 минуты
900-300=600 м будет между ними через 2 минуты
900:300=3 через 3 минуты они встретяться