2. Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 12 см, ширина — 5 см, висота — 9 см. На скільки

збільшиться об’єм паралелепіпеда, якщо кожний його вимір збільшити на 1 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Мурлаев Вадим.

Пошаговое объяснение:

Объём =9*12*5=540 см^3

Увеличеный объём =13*6*10=780 см^3

Увеличатся на =Увеличеный объём-Объём=780-540=240 см^3