Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 10 см, ширина - 3 см, висота - 4,5 см. На скільки

збільшиться об’єм паралелепіпеда, якщо кожний його розмір зменшити на 1,5 см? пояснення будь ласка?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ксения.

Ответ:

10*3*2=30*2=60

Пошаговое объяснение: