розв'язати задачу з першої ділянки зібрали 2800кг моркви,а з другої 2300кг.З першої ділянки забрали

на 10 мішків моркви більше ,ніж з другої.Скільки мішків моркви зібрали з кожної ділянки,якшо мішки були одинакові?

Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Эля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2800 - 2300 = 500 (кг) - собрали больше с 1

2) 500 кг = 10 мешков

500 : 10 = 50 (кг) - в 1 мешке

3) 2800 : 50 = 56 (мешков) - собрали с 1

4) 2300 : 50 = 46 (мешков) - собрали со 2